Google Alışveriş Reklamları

Google Alışveriş reklamları çok özel bir reklam çeşididir. Özellikle e-commerce şirketleri için mutlaka kullanılması gereken reklam modelidir. Özel olmasının sebebi ürün fotoğrafı, fiyatı, promosyon mesajı ve mağaza isimlerinin aynı anda, her ürün için farklı reklamlar açmadan kullanılabiliyor olmasıdır.

Google Alışveriş Reklamları Google arama sonuçlarında “alışveriş” sekmesinde görüntülenir. Bu alanlar çok prestijli ve avantajlıdır. Bu dijital reklam çeşidinin geri dönüşüm oranı diğer tüm dijital reklamlara göre 6 kat fazladır.

Google Alışveriş Reklamları, Google tarafından diğer tüm reklam çeşitleri gibi fiyatlandırılır. Bu fiyatlandırma ziyaretçi başına ücretlendirilir. Bu reklam çeşidinin yeni olması ve uzmanlık gerektirdiğinden yatırım getirisi daha fazladır.

Google Shopping Advertenties

Örneğin “spor ayakkabı” satan bir e-commerce şirketisiniz ve sattığınız ayakkabı çeşitlerinin Google aramalarında göre listelenmesini istiyorsunuz. İşte Google Shopping reklamları bu konuda tüm ihtiyacınıza cevap verecek şekilde çalışır. Müşterileriniz “women shoes” veya “sneaker” veya “spor ayakkabı” gibi yaptığı aramalarda urununuz resmi ve fiyatıyla beraber sağ bölümdeki reklam alanında gösterilir.

Bu reklam çeşidinin bir e-commerse web sitesiyle entegreli çalışması gerekir ve uzmanlık isteyen teknik gereksinimleri vardır. Diriliş Medya “shopping reklamlar” konusunda uzman Google partneridir. Bizimle çalışırken teknik detaylar konusunda endişelenmeniz gerekmez.

Tüm bunlar ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınıza her zaman mutlulukla cevap vereceğimizi bilmenizi isteriz.

Shopping Ads

Google Alışveriş Reklamları Hizmeti için Bilgi ve Başvuru Formu

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız.