Diriliş Medya ile çalışmaya başladığınızda danışmanlık hizmetimizden ve limitsiz teknik desteğimizden yararlanabilirsiniz. Daha önce Google AdWords’u denememiş ve limitli bütçesi olan yeni müşterilerimize reklamların etkinliğini ölçebilecekleri “İndirimli Hoşgeldin Paketi” sunuyoruz.

Google AdWords

Google reklamları arz ve talebi birbiriyle buluşturur. Satıcıyı, doğru müşteriye en kolay yoldan ulaştıran performans/maliyet açısından en efektif mecradır. Ulaşmak istediğiniz müşteriler Google araması yaptığında reklamınızı görür ve size ulaşır.

Google AdWords'te her şey sonuç içindir. Reklamınızı ilk oluşturduğumuz andan itibaren, kampanyanızdan ne kazanmak istediğinizi ve başarınızı nasıl ölçeceğimizi bilmek önemlidir. Lokal veya Global coğrafi hedeflemeler yapılır. Ölçülebilir, analiz edilebilir ve ROI için katlanılması gereken her maliyet hesaplanabilir.

Google AdWords geri dönşümün ölçülebildiği en iyi reklam mecralarından biri olmasına rağmen uzman kişiler tarafından yönetilmediğinde “geçersiz click” ve yayınlanan “yanlış reklamlar” nedeniyle sadece paranızı çöpe attığınız bir mecraya dönüşecektir.

Diriliş Medya hesap uzmanları reklam bütçenizi en doğru şekilde yönetir, günlük optimizasyonlar sayesinde ROI ve CTR’ı en yüksek, CPC’si en düşük reklamlar yaratır. Böylece sektör ortalamaları ve diğer google ajansları ile kıyaslandığında Diriliş Medya'nın yönettiği hesaplarda click maliyeti ortalama %52 daha ucuzdur. Bizimle çalışarak daha az bütçe ile daha uzun vadeli reklam yapabilirsiniz.

Reklamlara başlamadan önce; web sitenizin tasarımının, içeriğinin, kalite puanının (Quality Score), SEO yapısının test edilip iyileştirilmesi gerekir. Anahtar kelimelerin ve reklam metinlerinin “Google Reklam Kurallarına” göre oluşturulup en iyi reklam pozisyonunun hedeflenmesi gerekir. Diriliş Medya olarak tüm bu aşamalarda detaycı bir şekilde çalışıyor ve reklam kampanyalarını kuruyoruz. Size sadece yüksek reklam pozisyonunuzun keyfini çıkarmak düşüyor. Unutmayın, yüksek reklam pozisyonu ile daha az ve efektif harcama yapıp, daha büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.

Diriliş Medya olarak, müşterilerimizin reklam bütçesini optimum kullanacak şekilde markanın ihtiyacı olan stratejileri belirleriz ve onu hedef gurubuna ulaştıracak en iyi reklam pozisyonunu hedefleriz. Google Analiytcs raporlarını analiz edip günlük optimizasyonlar yaparak Google Adwords, Google Display ve Re-marketing kampanyalarını yürütürüz.

Diriliş Medya: Sertifikalı Google AdWords Partneri & Profesyonel Ekip

İşini profesyonel şekilde yapan ve bir Google Partneri olan Diriliş Medya, iş yükünüzü büyük ölçüde azaltır ve size pazarlama stratejinizle alakalı ihtiyacınız olan her türlü desteği verir.

Diriliş Medya Google Certified Partner

Maximum Performans & Minimum Harcama

Google AdWords hesabınızı, ondan en yüksek performansı alabileceğiniz şekilde optimize ediyoruz. Diriliş Medya her müşterisine en kaliteli ve en etkili dijital reklamları üretir. Bunun için ise alaka seviyesi en yüksek anahtar kelime seçimleri ve efektif reklam metinleri üretmek önemlidir. Bu etkenler sizin en yüksek sayıda ziyaretçi almanıza; fakat bunu en düşük bütçe ile ve aramalarda en yukarıda yer alarak yapmanızı sağlar.

Yüksek kalite skoru ile ise harcamalarınızı daha da minimuma indirebilirsiniz. Diriliş Medya olarak fiyat politikalarımızdan biri minimum bütçemizin olmamasıdır. Bu sayede, ne kadar harcama yapmak istediğinizi siz belirleyebilirsiniz. Örneğin, günlük limitinizi EUR 5 olarak belirleyebilir, ziyaretçi başına 0,10 krş ödemeyi seçebilirsiniz. Reklamınız defalarca gösterilse bile sadece biri reklamınızı tıkladığında ödeme yaparsınız.

Peki reklam bütçenizi nasıl belirlemelisiniz? Reklamlara ne kadar bütçe ayırmalısınız. Diriliş Medya olarak müşterilerimizin sektörüne ve hedeflediği bölgeye göre “estimated clicks&cost” oranını yani anahtar kelime trafiğine göre “tahmini tıklanma sayısını ve maliyeti” gösteren “Ücretiz Simülasyon” sunuyoruz. Bu simulasyon yardımıyla ayırmanız gereken ortalama bütçeyi görebilirsiniz.

Google AdWords Optimization

Ek Hizmetlerimiz

Ekibimiz sizler için fırsat olabilecek tüm hizmetlerimizden yararlanmanız için buradadır.

  • Ücretsiz Google Analytics
  • Mobil Reklamlar
  • Google Maps / Earth / Registration Guide
  • Görüntülü Reklam Ağı
  • Google Reklam Uzantıları
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Sosyal Medya Çözümleri

Google AdWords Hizmeti için Bilgi ve Başvuru Formu

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız.