Video reklamları kullanıcıları sizin şirketinizi seçmeye yöneltir. Şirketinizin hikayesini müşterilerinize anlatabilir, kullanıcıları emsalsiz bir şekilde ve doğru zamanda hedefleyebilirsiniz. Bu reklam çeşidi için tek yapmanız gereken bu reklamı isteyip istemediğinize karar vermek. Daha sonrasında Diriliş Meya ekibi reklamlarınızı her ayrıntısıyla yönetecektir.

Video reklamları kullanıcılara eşsiz bir biçimde bağlanmanızı sağlar. Hikayenizi kullanıcılara anlatın ve işinizi neden sevdiğinizi paylaşın. Video reklamları kullanıcılarla etkileşimi fazla olduğundan oldukça etkilidir ve iyi sonuçlar almanız kaçınılmazdır. Web sitenize yeni müşteri çekebilir, marka bilincinizi artırabilirsiniz. Bu sayede satışlarınız da artacaktır.

Youtube Advertenties

Video reklamları ile doğru kişilere doğru zamanda ulaşabilirsiniz. Her şirketin YouTube mecrasında doğru bir kitlesi mutlaka mevcuttur.

Video reklamları ile ödemeniz sadece kullanıcının videonuzun %90’ının veya fazlasının izlemesiyle gerçekleşir. Reklamın atlanması durumunda bir ödeme gerçekleştirmezsiniz. Bu nedenle, reklamınız her görüntülendiğinde veya atlandığında ücretlendirilmezsiniz.

Kullanıcıların ve müşterilerinizin mobil olduklarını unutmayın. Evde, iş yerinde, sokakta her yerde onlara ulaşabilirsiniz. Video reklamları akıllı telefonlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda görüntülenebilir. Unutmayın, bu reklamların sadece %25’i mobil cihazlardan görüntülenmektedir.

Diriliş Medya Youtube Advertenties

Youtube Reklam Hizmeti için Bilgi ve Başvuru Formu

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız.