Google Görüntülü Reklam Ağı

Ziyaret ettiğiniz web sitelerinde, Gmail hesabınızda veya Youtube da hiç görüntülü Google reklamı gördünüz mü? Banner dediğimiz o reklam orada neden ve nasıl var? Çünkü ilgi alanlarınıza veya ziyaret ettiğiniz web sitelerine göre herhangi bir reklam verenlerin hedef kitlesi içindesiniz ve bu nedenle o reklamları görüyorsunuz.

Görüntülü Reklam Ağı (Display Ads), içeriğinde bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulama içeren bir ağ bütünüdür. Bu ağ sizlerin reklamlarını görüntüleyen bir Google partneridir.

Görüntülü Ağ, bir Google örgüsüdür. Bu Google Ağı ise içerisinde Google arama sonuçlarının ve Google reklamlarının görüntülenebildiği tüm kısımlara verilen isimdir. Bu ağ içerisinde partner web sitelerinin bulunduğu, örneğin Google Finance, Gmail, Blogger ve YouTube koleksiyondur. Mobil web siteleri ve uygulamalar da bu ağa bağlıdır.

Google Display Network

Reklamlarınızı Görüntülü Reklam Ağı’nda göstererek çok geniş bir müşteri kitlesine ve ilgilerine sahip olabilirsiniz. Göze çarpan animasyonlu ve statik reklam formatları ile kullanıcıların reklamınıza dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Görüntülü Reklam Ağı’nda hangi web sitelerinde ve sayfalarında reklamlarınızı göstermek istediğinizi seçebilirsiniz. Sayfaları seçebilir, hedef kitlenizin sık sık uğradığı web sitelerini hedefleyebilirsiniz.

Text Ads

Text Ads on Website

Image Ads

Image Ads on Website

Video Ads

Video Ads on Website

Mobile Text Ads

Text Ads on Mobile Websites

Göze çarpan reklamlarla kullanıcıların dikkatini çekin. Bu reklam çeşidinde yazı, fotoğraf, video gibi zengin içerik düzeni olan reklamlar görüntüleyebilirsiniz.

Görsellerle yapabileceğiniz bazı getiriler:

  • Daha fazla ürün ve hizmet satmak
  • Müşteri sadakatini artırmak
  • Yeni müşteri kazanmak
  • Marka bilinirliğini yükseltmek

Google Görüntülü Reklam Ağı Hizmeti için Bilgi ve Başvuru Formu

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız.