Facebook en hızlı büyüyen sosyal ağdır. Bu ağ neredeyse tüm dünyadaki en çok kullanılan dijital sosyal mecradır. Facebook kullanıcıları çok çeşitlidir. Herhangi bir yaş aralığı, meslek veya herhangi bir ilgi alanı hedeflenebilir. Facebook’ta reklam vermek isterseniz markanızın ismi çok kolay bir şekilde duyulacaktır. Bu ağızdan ağıza yayılan sözlü iletişim sayesinde de olacaktır. Yani sadece bir kere reklam vermeniz durumunda bile çok geniş kitlelere adınızı duyurabilirsiniz.

Hedef kitlenize Facebook reklamları ile çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Herhangi bir ülkeyi, medeni hali, şehri, cinsiyeti, eğitim durumu ve vb. seçenekler ile hedef kitlenize doğrudan ulaşın. Bu hedefleme seçeneklerinin zenginliği ile bütçenizi en etkin şekilde kullanabilirsiniz.

Diriliş Medya sertifikalı bir Google Partneridir. Bu sayede limitsiz destek ve en iyi optimizasyondan yararlanırsınız.

Kampanyanızı en iyi performans düzeyine taşıyıp, onu en ilgili ve alakalı hedef kitleye gösterin. Bu sayede kampanyanız en yüksek tıklamaya aynı bütçe ile ulaşır.

Facebook Advertenties

Google AdWords’de de olduğu gibi Facebook reklamlarında da minimum harcama tutarımız bulunmamaktadır. Müşterilerimiz bütçelerini kendileri belirlemektedirler. Örneğin, günlük €10 bütçe ile sadece 20 gün reklam açmamız mümkündür. İstediğimiz an kampanyayı durdurabliriz. Ücretlendirme sadece reklamınız tıklandığında olacaktır.

Facebook Advertenties Optimization
Facebook for Business

Facebook Reklam Hizmeti için Bilgi ve Başvuru Formu

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız.