Diriliş Medya, Ankara merkezli Digital Marketing Ajansıdır ve Google Partner’dir. 7 yılı aşkın bir süredir müşterilerimizin dijital mecralarda büyümelerine yardım etmek için “dijital marketing danışmanlığı” vermekte, performans odaklı ve marka odaklı kampanyaları yürütmekteyiz.

Diriliş Medya olarak “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya” hizmetlerimizi profesyonel ve başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz.

Müşterilerimizin dijital ihtiyaçlarını analiz edip, gerekli medya planını oluşturup, değerlerini gözden geçirip belirlenen hedef değerlere ulaşmak için dijital marketing stratejisini oluşturup, uyguluyoruz ve raporluyoruz.

3 KELİME İLE DİRİLİŞ MEDYA: VİZYON, STRATEJİ VE TEKNOLOJİ.

Marketing Expertise

DİJİTAL PAZARLAMADA PROFESYONELLİK

Diriliş Medya reklam ve medya uzmanları büyük markaların büyük kampanyalarını yönetmiş ve başarılı projeler gerçekleştirmiş bir ekiptir. Sadece sonuçlara odaklanır ve en etkin ve yetkin pazarlama teknolojilerini partner olduğumuz Google ile birlikte planlayıp uyguluyoruz. Ekibimizin tamamı Google (Search, Shopping, Video, Display Network, Analytics, DataStudio) ve Facebook (Facebook & Instagram) kampanya yönetimi konusunda sertifikalı ve daha da önemlisi tecrübelidir.

Klanttevredenheid

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bizler sadece müşterilerimizin güçlü dijital pozisyonlarına odaklanmayız; onların mutlu olmasına da özen gösteririz. Müşterilerimiz bizleri sever ve bizimle genellikle uzun dönem çalışırlar. Bazı müşterilerimiz projelerinin tasarımı süresince bizimle iletişim içerisinde olurlar. Bazıları ise her detayı ile ekibimize bırakırlar. Bunların hepsi bizim için olağan. Bizler sürekli olarak kendimize müşterilerimizden, modern kültürden ve gelişen teknolojiden bilgiler katmaya çalışıyoruz ve öğrenim sürecinin hiçbir zaman sonlanmadığına inanıyoruz.

Op maat gemaakt, boutique

BUTİK AJANS

Standart bir beden nasıl herkese uymuyorsa, standart bir hizmet de her pazara ve müşteriye uymaz. Bu nedenle Diriliş Medya olarak kendimizi butik bir ajans olarak görüyoruz. Yıllar içinde ne kadar çok müşterimiz olsa da butik yaklaşımımızı sürdürmeye devam etmek istiyoruz.

Pazarlama ve kampanya stratejileri oluşturulurken her ayrıntı ve herbir aşama sizin isteğiniz, hedefleriniz, ihtiyaçlarınız, İş&Pazar analizleriniz ve müşteri profilinize göre araştırılır ve özel olarak tasarlanır.

Minimum bütçe limitimiz yoktur, büyüklüğü ne olursa olsun her müşterimize aynı kalitede hizmet vermeye çalışırız.

Wij bieden toegevoegde waarde

MALİYETE GÖRE DEĞİL YARATILAN DEĞERE GÖRE ÜCRETLENDİRME

Diriliş Medya olarak fiyat politikamız müşteriye yarattığımız değere göre ücretlendirme şeklindedir. Yaratacağımız dijital değerin ücretimizden daha fazla olacağını garanti ediyoruz. Diriliş Medya kampanya ve reklam bütçesi üzerinden fiyatlandırma yapmaz. Eğer ölçülebilir performans varsa bu değerler üzerinden, yoksa ürettiği katma değer ve ulaştığı dil/ülke sayısı üzerinden ücretlendirme yapar. Müşterilerimiz reklam bütçelerini ne kadar artırırsa artsın Diriliş Medya ücretleri artmaz.

Diriliş Medya, ayrıca tam şeffaflık politikası güder. Hesaplarınıza her an erişiminiz olduğu gibi sizin mevcut hesaplarınız üzerinden de reklam yönetimi yaparız.

Hiçbir şarta bağlanmadan “Ücretsiz Adwords Performans Kontrolü” hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

DÜNYAMIZI DÜŞÜNÜYORUZ, DOĞAL YAŞAMI KORUMA DERNEKLERİYLE ÇALIŞIYORUZ, ATIKLARIMIZI AZALTIYORUZ VE YENİDEN KULLANIYORUZ.

Diriliş Medya olarak sürekli olarak yeşili ve doğamızı korumaya çalışıyoruz.

Daha az kağıt, daha fazla geri dönüşüm

Biliyoruz ki kağıt kullanılmayan çalışma ortamı gerçekçi değil. Fakat belgeleri basmadan, dijital ortamda okumak oldukça gerçekçi. Sadece gerektiğinde baskı alıp, pil, kağıt, plastik, cam gibi çöplerimizi geri dönüşüme uygun biriktiriyoruz. Tüm belgeleme işlemlerimizi dijital ortamda yapıyoruz.

Enerji tasarrufu

Diriliş Medya ekibi olarak ofis saatleri dışında elektrikli cihazlarımızı uyutmuyoruz, kapatıyoruz. Elektrik fişlerini prizden çıkartarak gereksiz tüketimden kaçınıyoruz. Hareket algılayıcı ışık sistemleriyle ise elektriği gereksiz kullanmıyoruz. Gün ışığından olabildiğince faydalanmaya çalışıyoruz.

Partners

  • Google AdWords
  • Facebook Ads
  • Instagram Ads
  • Linkedin Ads
  • Twitter Ads
  • Dreamhost